2026. június 27., szombat

Esély sincs


Eleve vesztesként versengeni
nem igazán az én esetem.
Sorra megteszem, mert elvárják,
úgy érzem, de nem szeretem.
"A részvétel a fontos" fülembe cseng,
így hát mi tőlem telik, megteszem.

De a végeredményekre igazából
oda sem kell figyelnem, hiszen
nincs tétje a dolognak, mert
jól tudom és rég ismerem,
hogy bárhol is csak szökőévente
lehetséges némi esélyem.



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése