Eleve vesztesként versengeni
nem igazán az én esetem.
Sorra megteszem, mert elvárják,
úgy érzem, de nem szeretem.
"A részvétel a fontos" fülembe cseng,
így hát mi tőlem telik, megteszem.
De a végeredményekre igazából
oda sem kell figyelnem, hiszen
nincs tétje a dolognak, mert
jól tudom és rég ismerem,
hogy bárhol is csak szökőévente
lehetséges némi esélyem.
2026. június 27., szombat
Esély sincs
Címkék:
beletörődés,
eredmény,
feladat,
felesleges,
nincs esély,
nincs tét,
önismeret,
reménytelen,
részvétel,
téma: versengés
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése